Wybieram Światło

Fundacja im. Izabeli Trędowicz

O Fundacji

7 marca 2022 w Gdyni, została założona aktem notarialnym fundacja mojego imienia. Krajowy Rejestr Sądowy w Gdańsku zarejestrował ją 4 maja 2022.

Myślą przewodnią założenia fundacji był… człowiek i jego wspieranie.

Już w sierpniu, zorganizowaliśmy pierwszy festiwal pod nazwą ,,Dwa dni w Świetle”. Kolejne były comiesięczne spotkania dla kobiet z cyklu ,,A Moc jest Kobietą”, a także liczne wykłady, konferencje, festiwale… oraz zwyczajnie rozmowy i tańce… przy kawie i poczęstunku.

Za nasz wkład we wspieranie kobiet otrzymaliśmy patronat Prezydenta miasta Gdyni.

Pojawiło się głębokie zrozumienie, jak ważna w dzisiejszych czasach jest bliskość, rozmowa, przytulenie drugiego człowieka, wsparcie go, wysłuchanie… ale i zwyczajnie, zabawa, radość, śmiech… 

To przecież wszystko My

Zaczęły się pojawiać i inne osoby chcące współuczestniczyć, wspierać i tworzyć z nami…

Przez ostatnie półtorej roku w sumie jako fundacja zorganizowaliśmy trzy festiwale w Gdyni10 spotkań dla kobiet w ramach ,,A Moc jest kobietą”, również w Gdyni na terenie Konsulatu Kultury. Kongres otwarty w Warszawie… a teraz… teraz planujemy imprezę na 10.000 osób w Gdańsku pod nazwą ,,Iskra z Gdańska” – ,,Widowisko Życie jest piękne” oraz kolejne spotkania dla kobiet na terenie Gdyni.

Chcemy więcej, więcej i więcej… działać, tworzyć, bawić, pokazywać… jak można żyć inaczej… piękniej, prościej w zrozumieniu siebie….

 Z uśmiechem na twarzy i lekkością w sercu.

Zapraszam… twórz z nami…

Izabela Trędowicz

Kontakt w sprawie współpracy:
fundacjaizabelitredowicz@gmail.com

68 1020 1853 0000 9402 0504 6323  ❤️
Iskra z Gdańska

„Za nasz wkład we wspieraniu kobiet otrzymaliśmy
patronat Prezydenta miasta Gdyni” 

Iskra z Gdańska
patronat_n2a

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.